RAMK

FHU RAMK HURT-DETAL WERNER RYSZARD Zadzwoń do nas: 517 427 833

Nasze Motto

Znajdź w sobie pasję, potem zacznij na niej zarabiać a już nigdy nie będziesz musiał pracować …

Historia

Firma RAMK swoją działalność rozpoczęła 1 kwietnia 1991 roku początkowo prowadząc działalność z zakresu budownictwa mieszkaniowego, montażu okien oraz handlu materiałami wykończeniowymi. Kolejne lata sprzyjały rozwojowi firmy, która inwestując w nowe urządzenia i technologie poszerzała zakres wykonywanych usług.

W związku ze zmieniającymi się trendami oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów rozpoczyna w roku 2013 produkcję stalowych i aluminiowych elementów do montażu stolarkiokiennej. Dziś głównym profilem działalności stała się produkcja aluminiowych zakończeń i łączników do parapetów.

Budując wizerunek firmy godnej zaufania poprzez coraz wyższą Jakość oferowanych produktów, nowatorskie rozwiązania jak i terminowość zleceń pozwoliły umocnić dobrą pozycję zarówno w kraju jak i poza jego granicami, czego najlepszym dowodem jest stale rozwijająca się sieć naszych partnerów handlowych.

Ponad 200 odbiorców

Ponad 200 odbiorców hurtowych w 10 krajach

Bogata oferta

Pełna oferta zakończeń aluminiowych i systemów złącznych do parapetów zewnętrznych w wielu konfiguracjach, wykończeniach i rozmiarach

Trwałość

Odporność na warunki atmosferyczne przy zachowaniu wysokiego współczynnika UV zapewniającego niezmienność barwy i odcienia.

Kolory RAL

Pełna gama kolorystyczna wg palety barw RAL

NIESTANDARDOWE ELEMENTY

Wychodząc naprzeciw najbardziej skomplikowanym i niestandardowym rozwiązaniom jesteśmy zainspirowani podejściem do każdego projektu nad którym pracujemy. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala wykonywać najtrudniejsze powierzone zadania.

Copyright © 2018. Strona i hosting GRIKON